צח עג'מי
אחראי פורום עיצוב גרפי בפורום ישרארט,
בן 20 ותושב ירושלים.
תיק עבודות: http://pushpush.deviantart.com
 
שם: 1.png צפיות: 764 גודל: 67.6 קילובייט
Somewhere only we know, זוכת daily deviation בדביאנטארט.

איך נכנסת לתחום העיצוב הגרפי?
בכיתה ו' אני וחבר שלי גילנו אתר מופלא בשם טיפו, והקמנו יחד אתר מעריצים לסדרה דרגון בול זי, נשמע קצת דבילי, אבל מה לעשות, בזמנו זה היה להיט! באופציית הניהול הייתה אפשרות להוסיף לוגו לאתר, ומשם אחרי חיפוש המילה לוגו בגוגל, החלטתי לקחת צ'אנס עם הדבר המוזר הזה שנקרא פוטושופ, ואני שמח להגיד שהאתר הזה בטיפו הוא זה שפתח לי את הדלת לעולם הפוטושופ המופלא.

מאיפה אתה נוטה לקבל השראה?
אני מאוד אוהב מוסיקה, ומוסיקה לדעתי היא הגורם הגדול ביותר שנותן לי השראה לעבודות. במידה ויצא לך לעקוב אחרי העבודות שלי, רוב העבודות קרויות אחרי שם של שיר, אותו שיר שנתן לי השראה לעבודה בדרך כלל, ובעצם הביא אותי מההתחלה של בחירת התמונה, ועד הסיום שבו אני מעלה את העבודה לישרארט.
שם: 6.png צפיות: 295 גודל: 191.1 קילובייט
Numb

איזה מוזיקה אתה שומע בזמן יצירה?
אני לא בררן במיוחד, אני שומע הכל מהכל, החל מקלאסיקות כמו השמינית של בטהובן ועד בצמאוני של עופר לוי, אני אוהב לגוון ולדאוג שיהיה מבחר, כדי לא להתקע עם שיר או אמן אחד, שכן זה ישפיע על תהליך העבודה שלי, אבל אם אצטרך לבחור זמר שאני יכול לשמוע שירים שלו ללא הפסקה, ללא ספק עמיר בניון, מתחבר לכל מילה בכל שיר שלו, אגדי פשוט.


האמן האהוב עלי הוא:
אין ממש אמן שאני אוהב יותר מאחר, כל אחד מביא משהו אחר לגן המשחקים הזה שקוראים לו אמנות, ודימויים אחרים שקיימים, אבל אם יש מישהו שאוכל לציין לטובה זה אמן ברזילאי בשם לוקאס דה אלקאנטרה, שאני עוקב אחריו בדיוויאנטארט כבר כמה שנים, והוא פשוט מרתק אותי בעבודות שלו, מעביר משהו מקסים במינימליזם שלו, אותי זה קנה.
שם: 2.png צפיות: 301 גודל: 170.0 קילובייט
Queen of the Winter, זוכת עבודת השבוע בישרארט.

יש לך מסרים סמויים ביצירות?
בטח שיש! הבעיה היא שהם כלכך סמויים שגם אני לא מוצא אותם. ואם להיות רציני, אז כן. כמו שהזכרתי למעלה, שם היצירה נובע בדרך כלל משם שיר שאני שומע ממש באותו הרגע, ושם השיר בדרך כלל נובע ממצב הרוח שיש לי באותו הרגע, ככה אני מתאים את המוסיקה למה שאני מרגיש, ובדרך לא דרך מעביר את זה לעבודה,שזה מתבטא בדרך כלל בבחירת התמונה, במידה ואני שמח, הדוגמנית תהיה, במידה ועצוב, גם הדוגמנית, וכו'.


אם הייתי יכול להיות דמות מסרט הייתי:
דמות מסרט? אפשר כמה? אם צריך לבחור אחת, אז בעצם כל דמות של רוברט דאוני ג'וניור. מאיירון מן ועד שרלוק הולמס. שחקן גאון שמביא למסך אלגנטיות והומור משולבים
.
שם: 7.png צפיות: 304 גודל: 159.0 קילובייט
Love of my Life, מקום שני בתחרות "שמעתי, הרגשתי, יצרתי!"

החלום שלי תמיד היה:
אני לא יודע אם ממש אפשר לקרוא לזה חלום, אבל תמיד רציתי לשווק את היצירות שלי על חולצות. ללכת ברחוב ולראות פתאום בן אדם עם עיצוב שלי על החולצה שלו, מה יותר כיף מזה?

אם היית יכול לקבל כישורים של אמן אחר, מה הם היו?
בלי לחשוב פעמיים, אמן גראפיטי. יש כלכך הרבה טובים בעולם, ברמות כלכך מטורפות, שכל מה שיש לעשות זה לשבת מול היצירה ולנגב את הריר מהסנטר. חוץ מזה שבחורות אוהבות גברים שחיים על הקצה, לא?
שם: 5.png צפיות: 287 גודל: 143.3 קילובייט
Need Somebody

אם היית יכול לשנות בעולם הזה דבר אחד הייתי:
אם הייתי יכול לשנות משהו בעולם הזה? ללא ספק הייתי מעניק לכל בני האדם את הדבר המופלא הזה שנקרא יצר אומנותי. האמנות מוציא מאנשים רק טוב, זאת דרך להביע את עצמך, לשחרר רגשות, להשמיע את הקול שלך, ולהראות מי אתה, גם בלי לדבר, או אפילו להיראות. אולי העולם לא היה לחוץ כמו טמפון ספוג!


בעוד 10 שנים אני:
משאיר את האמנות בצד כתחביב, ומתמקד בלימודי רפואה, שזה סוג של אומנות בפני עצמה, פשוט בתחום שונה לגמרי, שכל בן אדם הוא קאנבס, ועזרה לבן אדם פצוע זאת יצירת אומנות.
שם: 3.png צפיות: 354 גודל: 188.1 קילובייט

תהילה של ישרארט.Free Soul, מופיעה בהיכל ה

בלונדיניות או שחורדיניות?
ג'ינג'יות, בלי לחשוב פעמיים! אבל כעיקרון שיער זה לא מה שעושה לי את זה.. עיניים זה מה שקונה אותי, הן המפתח לנשמה אחרי הכל.

טיפ לחיים:
תמיד תבדקו את הסחורה שאתם משלמים בשבילה...
לא תרצו להגיע למצב שלסחורה יש סחורה גדולה משלכם. לא נעים.

לראיונות נוספים: לחץ כאן